Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat usměv

Březen 2007

Diplomy za 1. Bleskovku

31. března 2007 v 17:00 Diplomy za výhry na mém blogu
Doufám že se vám diplomy budou líbit napište do komentářů.

2. Bleskovka - Konec

30. března 2007 v 21:42 Bleskovky
Tak lidičky a máme tu 2. Bleskovku:

1. Bleskovka-Konec

29. března 2007 v 21:39 Bleskovky
Tak lidičky je tu první bleskovka:


Teri Hatcher - Susan Mayer

27. března 2007 v 20:48 Zoufalé Manželky

V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem, ale není jediná, kdo by se rád s novým obyvatelem blíže seznámil.

V českém znění: Dana Černá

Teri Hatcher

Místo narození: Sunnyvale, Kalifornie, USA
Datum narození: 8. prosince 1964

Filmy:
"Spy Kids" (2001)
"Tomorrow Never Dies" ("Zítřek nikdy neumírá"(1997)
"Tango & Cash" (1989)
"The Big Picture" (1989)

TV - seriály:
Lois & Clark: The New Adventure of Superman" (1993)
"The Love Boat" (1977)

TV-hostování:
"Two and a Half Men" (2004),
"Seinfeld" (1993)
"Star Trek: The Next Generation" (1988)

Teri Hatcher se proslavila v televizi jako zpívající mořská panna v seriálu "The Love Boat" a hostitelka v "Saturday Night Live". Mnoho diváků jí zná také jako Lois Lane, reportérku z Daily Planet ze seriálu "Superman" Další úspěch slavila také jako jedna z Bondových dívek v Bodndovce s názvem "Zítřek nikdy neumírá"

Marcia Cross - Bree Van De Kamp

27. března 2007 v 20:48 Zoufalé Manželky

V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Bree Van De Kamp je silná, perfekcionalistická žena. V jejím okolí musí mít vše své místo. Na city nemá takováto perfektní hospodyňka čas. I přes všechny tyto své vlastnosti a nebo právě kvůli nim, nemá štěstí ani na muže.
V českém znění: Martina Menšíková

Marcia Cross

Místo narození: Marlborough, Massachusetts, USA
Datum narození: 25. duben 1962

Filmy:
"Living in Fear" ( 2001),
"Bad Influence" (1990), . . .

TV - seriály:
"Everwood" (2002)
"Melrose Place" (1992), . . .

TV-hostování:
"The King of Queens" (2003),
"C.S.I.: Crime Scene Investigation" (2001),
"Ally McBeal" (2000), "Seinfeld" (1997)

Průlom v její kariéře nastal rolí Dr. Kimberly Shaw v americkém úspěšném seriálu "Merlose Place". Po skončení její role jako Dr. Shaw, Marcia ovšem v seriálu zůstala jako spoluautorka scénářů. Před rolí Bree v "Zoufalých manželkách" a před nominací v roce 2005 na Zlatých glóbech, hrála Marcia 2 roky ve velmi úspěšném seriálu "Everwood", jehož první 2. série jsme mohli sledovat take my u nás doma. Marcia Cross se nezajímá pouze o herectví. Nedávno získala titul z psychologie.


Ženy z Wisteria Lane

27. března 2007 v 20:46 Zoufalé Manželky

Marcia Cross - Bree Van de Kamp

Bree Van de Kamp je silná, perfekcionalistická žena. V jejím okolí musí mít vše své místo. Na city nemá takováto perfektní hospodyňka čas. I přes všechny tyto své vlastnosti a nebo právě kvůli nim, nemá štěstí ani na muže. . . .


Teri Hatcher - Susan Mayer

Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se čas od času Susan dostane do lehce trapných situací. . . .


Eva Longoria - Gabrielle Sollis

Gabriel Solis, bývalá modelka, má vlastně všechno, o čem vždy snila: bohatého manžela, velký dům a bezstarostný život. Ale už i Gabriell poznala, že jenom peníze člověka šťastným neudělají. Nechává se utěšovat od zahradníka, naivního mladého hocha jménem John, který se do ní ovšem zamiloval... . . .


Felicity Huffman - Lynette Scavo

Lynette Scavo byla velmi úspěšnou manažerkou, ale po tom co se před 6 lety vdala, tak z práce odešla a plně se věnuje své roli matky. Její manžel Tom, nebývá moc často doma, takže starost o jejich 4 hyperaktivní děti, je zcela na ní. Není divu, že někdy na konci dne je na pokraji zhroucení. . . .


Nicollette Sheridan - Edie Britt

Edie Britt, je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná. . . .


Brenda Strong - Mary Alice Young

Celá první série se točí kolem smrti Mary Alice, která se první díl zastřelí a její kamarádky chtějí vědět co jí k tomuto kroku vedlo. . . .


Alfre Woodard - Betty Applewhite

Přistěhuje se do Wisteria Lane i se svým synem Matthewem jedné noci. Nikdo o ní nic neví. Betty je tajemná žena a časem vyplouvají na povrh její tajemstí. . . .


O co jde v seriálu "Zoufalé manželky"?

27. března 2007 v 20:42 Zoufalé Manželky

O co jde v seriálu "Zoufalé manželky"?


Boty jaro/léto 2007

26. března 2007 v 20:11 Boty
Jarní trendy v obouvání
Přichází jaro, odkládáme zimní obuv a začneme kupovat boty jarní, proto potřebujeme vědět, jaká obuv bude v módě.
Co se bude nosit v této sezoně? Jsou nějaké zásadní změny?

Ano, jsou velké změny. Právě vrcholí boom v obuvi, protože současná móda je plná detailů a to také přešlo na obuv. Proto, pokud se podíváte na současnou obuv, uvidíte malá umělecká díla. Pro inspiraci jsem donesla boty z roku 1977, které jsem koupila v Paříži. Jelikož retro-trendy se stále opakují, tak právě 70. léta nastupují znovu do módního světa obuvi. Jsou to boty se zajímavou podešví, s klínkem, s podpatkem a kulatou špičkou. Řešení je vždy velmi zajímavé a výška podpatků různá, od těch nejvyšších až po kačenky, v tom je ten největší kontrast. Můžeme si vybrat z velkého množství použitého materiálu, kombinací materiálu - látka, kůže, syntetické materiály, bižuterie. Důraz se klade i na podšívku, která může mít různé barvy, může být pruhovaná, zlatá. Velkým hitem jsou metalové barvy - stříbrná, zlatá či modrá metalíza vypadá na botách nádherně.

Když nosíme tak krásné boty, je potřeba aby byly vidět. To znamená, že se zkrátí délka kalhot?

Ano, délka kalhot je důležitá. Nohavice sahají nad kotníky, nebo do půli lýtek, aby bota lépe vynikla.

Jak je to s nošením punčocháčů do otevřených sandálů?

Sandály jsou letní záležitostí, kdy se předpokládá, že se punčocháče nosit nebudou. Ale existují i společenské sandály, kde je důležité nosit punčochy a tam je potřeba vzít si punčocháče, které nemají špičku ani patu, aby nebyly v sandálech vidět a nerušily tím jejich vzhled.

Měly by boty ladit s doplňky?

Měly by ladit, nebo by naopak měly být v kontrastu. Ten starý zvyk, že bychom měly mít stejné boty jako kabelku, již pravda není, ale samozřejmě by měly mít něco společného.

Mohou být boty tím hlavním akcentem v oblečení?

To by v současné době být měly. Právě pokud si zvolíme krásné boty s podešví a v barevné kombinaci, tak k nim zvolíme jednodušší oblečení.

A co muži a boty?

I muži mají na botách detaily, ovšem jen částečně. Pokud se podíváme na módní přehlídku, vidíme, že detaily tam opravdu jsou, ale jsou střídmější a jednodušší.

Jaký druh oblečení se hodí k různým typům podpatků?

Například k jehlovým podpatkům je nejkrásnější sukně sahající ke kolenům. Pokud si oblečeme minisukni, obujeme si k ní balerinky, nebo boty na vysoké platformě. Rovněž korkové sandály na vysokém klínku jsou krásné téměř ke každému letnímu oblečení.

Víly

26. března 2007 v 20:09 Víly

Sluneční brýle na jaro/léto 2007

26. března 2007 v 20:01 Sluneční brýle
bryle1Letošní zima nám zatím velké mrazy nepřinesla a doufám, že už ani nepřinese. A protože se všichni už určitě těšíte na jaro, myslím, že je ten pravý čas navodit jarní atmosféru výběrem těch správných slunečních brýlí, ve kterých budete celé letošní jaro i léto naprosto cool. Brýle jsou totiž opravdu nepostradatelným módním doplňkem, který vás může skvěle reprezentovat, nebo také naopak potopit až na módní dno. Abyste zůstali pěkně na hladině inVOGUE vám poradí, jaké sluneční brýle se budou tuto sezónu nosit.
Ačkoliv jsou v designu slunečních brýlí každou sezónu představovány nové trendy, nezapomínejte, že musíte vybírat nejen podle nich, ale také podle tvaru svého obličeje. Ten je totiž při výběru těch správných brýlí to nejdůležitější. Pokud máte kulatý obličej, vyhněte se kulatým obroučkám, které vaší tváři rozhodně neprospějí. Hranaté tváři zase nesluší velké sluneční brýle s ostrými hranami.
A jaké jsou tedy letos trendy v designu slunečních brýlí? Začnu třeba trendy v pánských brýlích. V módě stále zůstávají staré dobré brýle italského typu, čili velké černé s hranatými plastovými obroučkami a tmavými skly. Ty na své přehlídce ukázala značka Giorgio Armani, Dolce&Gabbana nebo značka Burberry, která krom černých představila i bryle2hnědé obroučky. Jak se zdá, trendem letošního léta jsou i spojená kouřová skla. Takové brýle předvedl Louis Vuitton, D&G i Armani. Letos se však návrháři také navracejí k trendu oválných obrouček. Versace přišel s oválnými obroučkami a kouřovými skly, YSL pro změnu s klasickými brýlemi v černo-zlaté kombinaci. Kovové oválné obroučky zvolil pro svou letošní kolekci i Valentino. Velmi cool jsou nové brýle Gucci, které jsou opravdu velké s hnědým, ne příliš tmavým odstínem skel. Dries Van Notten překvapil svými brýlemi s bílými plastovými obroučkami a tmavými skly a Alexander McQueen zase světle modrými plastovými obroučkami. Costume National sáhl po kostěných obroučkách a také po velkých černých brýlích s kouřovými skly. Nestárnoucí klasikou, držící se už několik sezon zůstávají letecké brýle, které mají ve svých kolekcích snad všichni. Krom hnědých, černých a šedých kouřových skel se letos budou nosit i zelená skla. Na ústupu jsou tlusté obroučky, a většina návrhářů se snaží o jejich zeslabení.
Dámským brýlím letos vládnou hranaté bílé plastové obroučky ve stylu kočičích brýlí, které nosívala Marylin Monroe. Ty na přehlídkách předvedl Lacoste, Dries Van Noten, nebo Marc Jacobs. Všeobecně stále platí návrat stylu 70. let, kdy se nosily velké brýle s barevnými platsovými obroučkami. Takové ukázali Dolce&Gabbana, Dior, Louis Vuitton, nebo Valentino, který navíc předvedl spojená skla, která byla módní už v loni. Krásná je však i ohnivě červená, fialová, oranžová, žlutá, nebo modrá a zelená. Na molech nechyběly ani klasické obří brýle, které v tmavě červené barvě předvedl Versace, a v černo hnědé kombinaci Gucci. Loňská posedlost velkými brýlemi zakrývajícími půl obličeje však už letos není tak znatelná. Dokazuje to například Giorgio Armani, který předvedl krom velkých také ty malé oválné obroučky. Chanel ve své kolekci klade důraz na sladění brýlí s ostatními doplňky. Do módy přicházejí kulaté obroučky, což je oproti loňskému bryle3létu podstatná změna. Nejvýraznější brýle předvedl Balenciaga, který na přehlídce ukázal obří plastové brýle s téměř nezabarvenými skly. Pro jejich velikost se je dokonce odvažuji přirovnat k ochranným pracovním brýlím. Přesto jsou velice cool. Podobně jako v pánské kolekci, i v dámské zůstávají v módě letecké brýle s velkými skly a slabými kovovými obroučkami.
Hlavní brýlové trendy pro jaro a léto 07 tedy jsou: plastové barevné obroučky, především ty bílé, oválné, kulaté i hranaté tvary, velké brýle ve stylu 70. let, spojená skla bez rozdělení nad nosem, kouřová barevná skla, klasické černé brýle italského typu a letecké brýle.
I když si možná říkáte, že brýle jsou záležitostí jedné sezóny a proto se nevyplatí do nich investovat víc jak tisíc korun, dobře si to rozmyslete. Kvalitní brýle jsou sice dražší, ale zato vám vaše oči opravdu ochrání a nezpůsobí vám nenávratné poškození zraku. Sluneční záření je rok od roku zákeřnější a proto jsou sluneční brýle opravdu investicí do budoucna, i když třeba jen na jednu sezónu.


Tokio Hotel- Videoklip

18. března 2007 v 16:06 Tokio Hotel

Tak a tady máte pár videoklipů Tokio Hotel doufám že se vám budou líbit.

Tokio Hotel- Ubers Ende der Welt


Tokio Hotel- Schrei


Tokio Hotel- Durch Den MonsunŘetězec

17. března 2007 v 18:50 Řetězce a Petice
Toto je Blogový řetěz. Spojuje všechny blogaře, kteří to čtou... Pokud chceš v tomto řetězu pokračovat, zkopči si to na blog a dopiš své jméno tam dolů...xD
http://theblaskeyedpeasblog.blog.cz
ooo http://redblack.blog.cz/
ooo
http://maped.blog.cz/
ooo
http://adeka5.blog.cz/
ooo http://vendikuvblog.blog.cz/
ooo
markiss.blog.cz
ooo
http://www.missyandmissy.blog.cz
ooo
http://www.bobinkaa.blog.cz
ooo
http://www.mishellka.blog.cz
***
http://www.blacks.blog.cz
:):)
http://hanuleprovas.blog.cz
=) http://www.lipowskasarka.sblog.cz
:o)
http://blog.lide.cz/qee01/
http://blog.lide.cz/popelnice7
:-)
http://klarakosnovska.sblog.cz/
:-) http://ivka654.sblog.cz
:)
www.sevlnka12.sblog.cz
:)
www.paty369.sblog.cz (:
http://boubiedoure.sblog.cz > =oDDD
:o)
www.blog.lide.cz/stopnuda
http://adelazverinova.sblog.cz/
http://www.sblog.cz/xmacik.
www.randitko.sblog.cz =)
www.xxTASHAxx.sblog.cz♥
www.bublinkova.limonada.sblog.cz xD
http://megy.misa.sblog.cz/
xD http://Martititinka16.sblog.cz xD
☻☺→ http://tia25.blog.cz ←☺☻


US5-Videoklip

13. března 2007 v 20:23 US5
Tady máte několik videoklipů US5 tak doufám že se vám budou líbit.