Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat usměv

Vtípky

8. prosince 2006 v 17:42 | Verča |  Šuplík plný srandy
Ach ty blondýnky

Baví se dvě mladé studentky - blondýny:,,Už jsi četla tu Einsteinovu teorii relativity?"Ne...Já nerada čtu, takže si radši počkám, až z toho udělají film!"


Šéf v kleci

Potkají se dva psi a jeden se ptá druhého:,,Kam spěcháš? Druhý:,,Běžím k doktorovi s blechama!" První: ,Fakt? No vidíš, já je mám už dva roky, a ještě nikdy nemocný nebyly, holky!"


Sousedská výpomoc

Volá soused farmář na druhého farmáře: ,,Karle! Kouří tvoje koně?" ,,Ne co tě to napadlo?" ,,Tak v tom případě ti hoří maštal!"


Tamtamy v pralese

Cestovatelé se prodírají pralesem. Z dálky slyší dunění bubnů. Když dospějí k vesnici, vidí černého muže, jak zuřivě bije do tamtamu. ,,Co se děje?"ptá se vedoucí výpravy. ,,Není voda, odvětí šaman. ,,Aha! přivoláváte tedy pomocí Bohů déšt?" ,,Ne, instalatéra ze sousední vesnice, aby k nám přišel konečně opravit vodovod!"


Toto letí...

Blondýnka hází hodinkami do vzduchu. Jde kolem druhá a ptá se: ,,Proč házíš hodinky do vzduchu? ,,Ááále, dívám se, jak ten čas letí!"


Liška karbanice

Hraje medvěd, liška a zajíc karty a medvěd říká:,,Jestli tady někdo bude podvádět, tak mu rozbiju tu jeho zrzavou hubu!


Kde žije Bůh?

V hodině náboženství: ,,Děti, kdo z vás ví, kde bydlí Bůh? Jaroušek: ,,Nahoře v mracích." ,,To je pěkné, " pochválí ho paní učitelka. ,,Má ještě někdo jinou odpověd?" Jarmilka: ,,Bydlí v zemi, ve skalách, v trávě, všude." ,,To jsi řekla moc hezky. Ještě někdo.... Honzíku?" ,,Já to náhodou vím přesně. Pán Bůh bydlí u nás na záchodě." ,,Chlapče, jak jsi na tohle přišel?" ,,Tatínek každé ráno bouchá na dveře a říká: Pane Bože, ty seš tam ještě?"


Tykající Pepíček

Pepíček neustále tyká paní učitelce. Ta mu dá trest: ,,Do zitřka napíšeš stokrát: Nebudu tykat učitelům ." Druhý den to Pepíček donese 200krát. ,,Proč jsi to prosím tě napsal tilikrát?" ,,Jsem ti chtěl udělat radost, ne?


Funkční budík

Řiká pan Novák svému spolupracovníkovi: ,,Představ si, že dneska poprvý mě budík probudil!" ,,Jak to?" ,,Manželka mi ho hodila na hlavu!"


U soudu

Byly Vánoce soudce byl v příjemné náladě. ,,Za co jste tady?" zeptal se předvedeného muže. ,,Za předčasné vánoční nákupy." ,,To přece není žádný zločin. Jak brzy jste nakupoval?" ,,Dvě hodiny před začátkem otevírací doby..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karca karca | 8. prosince 2006 v 20:53 | Reagovat

je to chudy pridej tam toho viccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc................................................................................................

2 KATKA KATKA | 14. prosince 2006 v 19:07 | Reagovat

no jo docela to ujde kdyby si tam dala neco o Tokio Hotel tak bi ta stranka byla bozi tak tam prosim neco o nich dej MOOC dekuji

3 Koly N. Koly N. | E-mail | Web | 13. ledna 2007 v 17:01 | Reagovat

Ještě že nejsem blondýna, to je super

4 neřeknu neřeknu | 27. února 2007 v 19:52 | Reagovat

docela dobrý,ale měla bys ještě něco přidat nemyslíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama